Çevrenizdeki yeni insanlarla tanışın!

Nedir?

Waplog ilk defa 2010 yılında web sitesi olarak kullanıcıların beğenisine sunuldu. 2012’den beri akıllı telefonlarda da kullanılmaya başlanan Waplog, yeni insanlarla tanışmanın en kolay yoludur. 50’den fazla ülkede 20 Milyondan fazla kullanıcısıyla en hızlı büyüyen sosyal ağlardan biridir. Waplog ile ücretsiz olarak yeni insanlarla tanışabilirsiniz.

Neler Sunuyoruz?

“Civardakiler” arama seçeneğiyle yakınınızdaki çevrimiçi insanlarla tanışın. Akıllı Arkadaş Önerileri ile yeni arkadaşlıklar kurun. Dilediğiniz kişiye ücretsiz olarak mesaj gönderin. 20 milyondan fazla kullanıcı sohbet etmek anlarını paylaşmak ve yeni insanlarla tanışmak için sizleri bekliyor.  Gelin ve bu muhteşem topluluğun hemen bir parçası olun!

Hoşgeldiniz!

Waplog en hızlı büyüyen sosyal ağlardan biri olan Waplog, dünyanın dört bir yanından milyonlarca kullanıcısıyla sizleri bekliyor. Waplog ile nerede olursanız olun yeni insanlarla iletişime geçebilirisiz.

Civardakiler

Konum bilgilerinizi bire bir olarak kimseyle paylaşmıyoruz. İlgi alanlarınıza göre yakınınızdaki insanlarla tanışmak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Kolay Erişim

Waplog bilgisayarlarınızla ve mobil cihazlarınızla tamamen uyumludur. Dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerde yeni insanlarla irtibata geçin.

Arkadaşlarınız çoktan bu uygulamayı kullanmaya başladı!

Hemen tek bir tıkla onlara katılın:

googleplay_en

appstore_en

29
Takım Üyesi
8
Partner
15
Milyon İndirme
30
Milyon Kayıtlı Kullanıcı