EN HIZLI
BÜYÜYEN SOSYAL AĞLAR

mobil uygulamalar sosyal ağlar yeni arkadaş keşif platformları

APP STORE VE GOOGLE PLAY VİTRİNLERİNDE KOLAYLIKLA BULABİLECEĞİNİZ SOSYAL AĞ UYGULAMALARI GELİŞTİRİYORUZ.

Kullanıcı dostu ve eşsiz tasarımlara sahip olan sosyal ağ uygulamaları geliştiriyoruz. App Store, Google Play, BlackBerry World, Windows Store, ve web üzerinden hizmet veren uygulamalarımıza her platformdan ulaşabilirsiniz.

En İyi Yeni Arkadaş Keşif Platformu: WAPLOG

Waplog, 20 milyondan fazla kullanıcıyla 50’den fazla ülkede faaliyet gösteren mobil bir yeni arkadaş keşif platformu olarak hizmet sunmaktadır. Mobil dünyada yeni insanlarla tanışmanın en kolay yolu olan uygulama, en hızlı büyüyen sosyal ağlardan biri olma özelliğini taşımaktadır. Waplog’un Web, Mobil Web, IOS, Android, ve Windows Phone sürümleri ile istediğiniz cihazdan anında yeni insanlarla tanışmaya başlayabilirsiniz.

Tura Devam Edin

İlk Materyal dizayn Arkadaşlık Uygulaması: DATE ME

Date Me, yakınınızdaki bekarları aramanız için tasarlanmış yeni bir arkadaşlık uygulamasıdır. Materyal dizayn kullanılarak tasarlanmış ilk arkadaşlık uygulaması olma özelliğini taşıyan Date Me kısa bir süre önce Android marketindeki yerini aldı. Günlük 30000’den fazla yeni kayıtlı kullanıcının katıldığı uygulamamızı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Tura Devam Edin

DATE ME IOS

Date Me yeni arkadaşlar edinmenin en kolay yoludur. 20 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan uygulamamız, günlük 30000’den fazla yeni kayıtlı kullanıcısıyla her gün daha fazla büyümektedir. Yakınınızdaki bekar insanlarla kolayca tanışabileceğiniz bu uygulamayı App Store’dan ücretsiz olarak edinebilirsiniz.

Tura Devam Edin

W-Match

Waplog Match, yakınınızdaki çevrimiçi insanlarla tanışmanız ve mükemmel eşinizi bulmanız için tasarlanmış en iyi uygulamalardan biridir. Bu uygulama ile size önerilen profilleri beğenerek ya da geçerek yakınızdaki insanlarla kolayca eşleşme sağlayabilirsiniz. Üstelik Waplog hesaplarınızla da kolayca erişebileceğiniz bu ücretsiz uygulamayı kullanmak için konumunuzu açık duruma getirmeniz yeterli.

Tura Devam Edin

Sırlarınızı Paylaşın: MASQ

Masq uygulaması ile düşüncelerinizi, itiraflarınızı ve sırlarınızı anonim olarak arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. Üstelik bu sosyal ağın bir parçası olmak tamamen ücretsiz.

Tura Devam Edin

UYGULAMALARIMIZLA DAHA AKTİF BİR SOSYAL HAYATA SAHİP OLUN!